Ben Ten FanClup

HoSGeLDiNiZ

Forumumuzdan Daha İyi Yararlanmak İçin Lütfen Kayıt Olunuz

Join the forum, it's quick and easy

Ben Ten FanClup

HoSGeLDiNiZ

Forumumuzdan Daha İyi Yararlanmak İçin Lütfen Kayıt Olunuz

Ben Ten FanClup

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sitemizin Facebook grubuna katılmak için yandaki Facebook simgesine tıklamanız yeterli olacaktır.

Hangi Omnirtix karakteri olduğunu merak ediyor musun ? Hemen Facebook uygulamasını göre ve testi çöz, hangi karakter olduğunu söylesin.
Uygulamaya gitmek için yandaki " Uygulamaya Git " simgesine tıklamanız yeterli olacaktır.

Hangi Omnitrix Karakterisin ?

Ben Tennyson'un Ailesi

MysTic
    MysTic
    Sassy Of Board
    Sassy Of Board

Ben Tennyson'un Ailesi Empty Ben Tennyson'un Ailesi

Mesaj tarafından MysTic Cuma Ekim 30, 2009 1:11 am

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]-Serinin kahramnı.Bir çok uzyalıya dönüşen kişi.
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]-Ben'nin kuzeni. Büyü güçleri var.
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]-Ben ve Gwen'nin büyükbabası. Eskiden [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] denilen özel bir grupda çalışıyordu..
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]-Ben'nin babası. Bellwood'da bir gaz istasyonunda çalışıyor.
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]-Ben'nin annesi.
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]-Ben'nin amcası ve yengeleri... Ayrıca Gwen'in babası ve annesi
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]-Ben'nin gelecekteki oğlu.
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]-Ben'nin gelecekteki kızı.
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]-Ben'nin gelecekteki evlatlık oğlu.
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]-Ben'nin kuzeni ve Gwen'in abisi
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]-Büyükbabanın dünürü ve gençlik arkadaşı
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]-Ben'in gelecek eşi
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]-Ben ve Gwen'nin Halası, büyük ihtimalle de Max'in kardeşi.
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]-Ben ve Gwen'nin amcası.
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]-Amcası Max'dır.
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]-Ben ve Gwen Tennyson'nin büyükannesi ve Büyükbaba Max'in Hanımı.
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]-Sludgepuppy ile evlenen ilk insan.
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]-Gordon Tennyson'ın hanımı, Joel Tennyson'ın annesi.
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]-Betty Jean Tennyson'ın kocası, Joel Tennyson'ın babası.
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]-Joel Tennyson'ın kocası
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]-Camille Mann'ın kuzeni
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]-Sludgepuppy
    kocası ve Camille babasıdır. Onlar Camille ve Joel's evlilik, bu
    nedenle düğün saldırdılar onaylamadık. Bu Gordon, Betty Jean Max ve
    Gwen Tennyson ile mücadele vardı. Ayrıca Camille ve Heatblast ve şans,
    Heatblast heykelini içine döndü.

Aile Hayvanları

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]-Ben'in Galvanik Meçomorf olan bir hayvanı.
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]-Ben'in Alman Shepard'ı
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]-Ken10 bölümünde Ken'in doğumunde, Gwenin hediye ettiği puppy.

Aile Arkdaşları

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]-Gwen'nin sevgilisi, ayrıca eski düşman.
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]-Max'in tesisatçı arkadaşı
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]-Bir tesisatçı.
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]-Max'in kankası
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]-Ken'nin arkadaşı
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]-Max'in arkadaşı
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]-Ben ve Gwen ' e bir bölümde yardım eden bi çocuk.

Aile Eşyaları

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]-Birinci RV sahibi Max Tennysondır, Yüksek teknolojili bir karavandır. Rustbucket I parçalandı.
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]-İkinci RV sahibi Max Tennysondır, Yüksek teknolojili bir karavandır. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]-Ken'in Arabası.

Bu aile üyeleri Ben10 ve Ben10: Alien Force deki tüm ailenin birleşimidir

Similar topics

-

Forum Saati Ptsi Tem. 01, 2024 5:11 am