Ben Ten FanClup

HoSGeLDiNiZ

Forumumuzdan Daha İyi Yararlanmak İçin Lütfen Kayıt Olunuz

Join the forum, it's quick and easy

Ben Ten FanClup

HoSGeLDiNiZ

Forumumuzdan Daha İyi Yararlanmak İçin Lütfen Kayıt Olunuz

Ben Ten FanClup

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sitemizin Facebook grubuna katılmak için yandaki Facebook simgesine tıklamanız yeterli olacaktır.

Hangi Omnirtix karakteri olduğunu merak ediyor musun ? Hemen Facebook uygulamasını göre ve testi çöz, hangi karakter olduğunu söylesin.
Uygulamaya gitmek için yandaki " Uygulamaya Git " simgesine tıklamanız yeterli olacaktır.

Hangi Omnitrix Karakterisin ?

Mybb Nedir _?

MysTic
    MysTic
    Sassy Of Board
    Sassy Of Board

Mybb Nedir _? Empty Mybb Nedir _?

Mesaj tarafından MysTic Çarş. Ara. 30, 2009 11:07 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] (MyBB) PHP kodlama dili ile yazılmış, MySQL veritabanı ile kullanılan eklentiler ile geliştirilebilen ücretsiz bir forum sistemidir. Chris Boulton ve [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] tarafından kodlanarak kullanıma sunulan forum paketi, yapımcı grubun güvenlik ağırlıklı güncelleştirilen versiyonları ve gönüllü destekçilerin yaptıkları tema ve eklentilerle eksikliklerini büyük ölçüde tamamlamıştır.
    1.4 versiyonu ile gelecek geliştirme ve yeniliklerle forum sistemleri arasındaki yerini yükseltme gayretinde olan MyBB; Türkiye'de binlerce üyesi olan iki destek sitesi ile Türk internet kullanıcılarına MyBB'yi tanıtmakta ve hizmet vermektedir.

Forum Saati Ptsi Tem. 01, 2024 5:48 am